Българският национал Филип Кръстев изигра много силен мач при победата на своя Цволе с 2:1 над Екселсиор у дома. Срещата беше от 29-ия кръг Ередивизи.

Халфът започна като титулят и остана на терена през целия двубой, като се отличи с асистенция за втория гол на своя отбор. Кръстев получи и една от най-високите оценки в мача.

Цволе започна силно мача и в началните минути гол на Ленард Ти беше отменен заради засада. В 18-ата минута домакините поведоха с попадение на Анзелмо Гарсия МакНълти.

В 66-ата минута Кръстев асистира на Одисеус Валенас, който удвои аванса на своя тим.

Екселсиор върна едно попадение в 86-ата минута чрез Ланс Дювенщайн.

Победата беше от изключителна важност за Цволе, като след нея отборът заема 14-о място във временното класиране с 31 точки. Екселсиор е две места по-надолу с 22 точки и към момента е на позиция за бараж за оставане, от която се отдалечи отборът на Филип Кръстев.