Отборът на ЦСКА Москва победи Амкар Перм с 2:0 в мач от четвъртия кръг на руското първенство. На терена играха трима българи, като Георги Миланов бе резерва и влезе в игра за ЦСКА Москва в 64-ата минута, а за Амкар Петър Занев и Георги Пеев бяха титуляри. Занев игра цял мач, а Пеев бе заменен в 59-ата минута.

Домакините поведоха още във втората минута след гол от дузпа. Точен за ЦСКА Москва бе израелецът Бибрас Начо. Именно Начо замени Георги Миланов при влизането си на терена през второто полувреме.

Московчани удвоиха преднината си още до почивката, като Зоран Тошич реализира за 2:0 в 41-ата минута, а до края няма проблеми да удържат трите точки. С успеха ЦСКА Москва излезе начело във временното класиране с 12 точки в актива си, а Амкар Перм остава с 6 точки след четири мача в Русия.