Спартак Москва с българина Ивелин Попов в състава загуби гостуването си на ФК Ростов с 0:3 в 24-я кръг на руския шампионат. Попов бе титуляр и игра едно полувреме за Спартак преди да бъде заменен.

Това бе една четвърто поражение за Спартак, а тимът е лидер в Русия с 54 точки. Вторият ЦСКА Москва е с 47. Тимът на Ростов пък заема пета позиция във временното класиране с 36 точки.

Александър Бухаров се разписа на два пъти за домакините в 23-ата и 50-ата минути, а Александру Гацкан бе точен в третата минута на добавеното време на първата част.

Спартак Москва приключи мача с човек по-малко след като Денис Глушаков бе изгонен за втори жълт и съответно червен картон в 75-ата минута.

Амкар Перм на Петър Занев пък направи 3:3 като гост на Локомотив Москва също в мач от 24-я кръг на руското първенство.

Занев бе титуляр и игра цял мач за Амкар. Тимът на българина е седми във временното подреждане с 35 точки, а Локомотив държи шестата позиция с 35 в актива си.