Георги Пеев се разписа от дузпа за Амкар, но тимът му стигна само до 1:1 като домакин на Локомотив Москва в двубой от 26-ия кръг на руското първенство. В края на двубоя Пеев беше изгонен.

Българският футболист, заедно с Петър Занев започнаха като титуляри двубоя, а Захари Сираков остана на скамейката.

В началото на мача Георги Пеев центрира опасно към вратата на съперника, но там отбраната на гостите се справи. В 10-ата минута отвово българинът стреля от 12 метра, топката се удари в ръката на Денисов, но съдията си замълча.

В 65-ата минута Тарасов фаулира Пеев в наказателното поле и българинът се разписа за 1:0. В 76-ата минута Пеев беше заменен от Йовичич, а гостите съумяха да изравнят резултата в 90-ата минута.

Тогава Самедов изравни резултата, а това стана дълбоко в добавеното време на мача.

Георги Пеев получи червен картон от съдията, тъй като навлезе на терена, претендирайки за фаул срещу вратаря при изравнителното попадение на гостите от Москва.

Все пак с тази спечелена точка Амкар има 24 и заема 13-ото място, а Локомотив Москва са 7-ми с 39 точки.